Учасники

  • Авула Анастасія
    Авула
    Анастасія

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Алійник Катерина
    Алійник
    Катерина

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Банкуті Герго
    Банкуті
    Герго

    Угорський університет образотворчого мистецтва, м. Будапешт

  • Бєлєй Богдан
    Бєлєй
    Богдан

    Львівська національна академія мистецтв

  • Білецька Тетяна
    Білецька
    Тетяна

    Львівська національна академія мистецтв

  • Божко Євгенія
    Божко
    Євгенія

    Одеська державна академія будівництва та архітектури

  • Бойко Оксана
    Бойко
    Оксана

    Харківська державна академія дизайна і мистецтв

  • Бражник Артем
    Бражник
    Артем

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Бурда Яків
    Бурда
    Яків

    Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука

  • Волошин Іван
    Волошин
    Іван

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Гафинець Ангеліна
    Гафинець
    Ангеліна

    Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород

  • Годван Тарас
    Годван
    Тарас

    Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород

  • Грубець Аліна
    Грубець
    Аліна

    Львівська національна академія мистецтв

  • Єсакова Софія
    Єсакова
    Софія

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Ігнатьєва Альона
    Ігнатьєва
    Альона

    Білоруська державна академія мистецтв, м. Мінськ

  • Засадна Вероніка
    Засадна
    Вероніка

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Католик Богдан
    Католик
    Богдан

    Харківське державне художнє училище

  • Козелецька Ганна
    Козелецька
    Ганна

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Копанський Тарас
    Копанський
    Тарас

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Копанський Юрій
    Копанський
    Юрій

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Корабельніков Сергій
    Корабельніков
    Сергій

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Коцогуб Микола
    Коцогуб
    Микола

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Кривонос Аліна
    Кривонос
    Аліна

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Кривонос Олена
    Кривонос
    Олена

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Лахман Віталія
    Лахман
    Віталія

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Леонець Ярослав
    Леонець
    Ярослав

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Лучка Руслан
    Лучка
    Руслан

    Львівська національна академія мистецтв

  • Малильо Максим
    Малильо
    Максим

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Маслянко Рената
    Маслянко
    Рената

    Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород

  • Мачковська Євгенія
    Мачковська
    Євгенія

    Дніпропетровський театрально-художній коледж

  • Мельник Кристина
    Мельник
    Кристина

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Метелін Денис
    Метелін
    Денис

    Українська академія друкарства, м. Львів

  • Місюк Анатолій
    Місюк
    Анатолій

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Некраха Ігор
    Некраха
    Ігор

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Орлов Євгеній
    Орлов
    Євгеній

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Рибченко Олеся
    Рибченко
    Олеся

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Рябоштан Владислав
    Рябоштан
    Владислав

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Сироткіна Вероніка
    Сироткіна
    Вероніка

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Степанченко Ганна
    Степанченко
    Ганна

    Дніпропетровський театрально-художній коледж

  • Суш Зорян
    Суш
    Зорян

    Івано-Франківський університет права ім. Короля Данила Галицького

  • Федченко Мирослава-Анастасія
    Федченко
    Мирослава-Анастасія

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Фролов Іван
    Фролов
    Іван

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Худякова Анастасія
    Худякова
    Анастасія

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Чижов Андрій
    Чижов
    Андрій

    Львівська національна академія мистецтв

  • Шевчук Анастасія
    Шевчук
    Анастасія

    Опольський університет, м. Ополе, Польща

  • Шевчук Захар
    Шевчук
    Захар

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Шишман Злата
    Шишман
    Злата

    Одеська державна академія будівництва та архітектури

  • Шлапак Альона
    Шлапак
    Альона

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Штепура Олена
    Штепура
    Олена

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

  • Щербина Поліна
    Щербина
    Поліна

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

Адреса:
88000 м. Ужгород, пл.
Жупанатська, 1 офіс 7
Графік роботи:
пн-пт: 9.00 – 18.00
сб-нд – вихідні
Менеджер конкурсу:
+38 (063) 101-33-13
Знайди нас в:
  Facebook
  Youtube
  Instagram