Лауреати спеціальних премій

Лауреатами спеціальних премій від партнерів ІIІ Відкритого студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт» стали 17 учасників:

Бєлєй Богдан

Львівська національна академія мистецтв

Спеціальні премії від куратора мистецьких проектів Ігоря Абрамовича та фундації культурних ініціатив ArtHuss

Бєлєй Богдан
Бєлєй Богдан
Бєлєй Богдан

Божко Євгенія

Одеська державна академія будівництва та архітектури

Спеціальні премії від компанії Royal Talens та журналу «Образотворче мистецтво»

Божко Євгенія
Божко Євгенія
Божко Євгенія

Бурда Яків

Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука

Спеціальна премія від куратора мистецьких проектів Ігоря Абрамовича

Бурда Яків
Бурда Яків
Бурда Яків

Гафинець Ангеліна

Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород

Спеціальна премія від Української транспортної страхової компанії UTICO

Гафинець Ангеліна
Гафинець Ангеліна
Гафинець Ангеліна

Годван Тарас

Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород Спеціальні премії від арт-резиденції «Великий Перевіз», галереї сучасного мистецтва Voloshyn Gallery
Годван Тарас
Годван Тарас
Годван Тарас

Єсакова Софія

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

Спеціальна премія від арт-резиденції «Великий Перевіз»

Єсакова Софія
Єсакова Софія
Єсакова Софія

Корабельніков Сергій

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

Спеціальна премія від журналу «Образотворче мистецтво»

Корабельніков Сергій
Корабельніков Сергій
Корабельніков Сергій

Коцогуб Микола

Харківська державна академія дизайну і мистецтв

Спеціальна премія від Української транспортної cтрахової компанії UTICO

Коцогуб Микола
Коцогуб Микола
Коцогуб Микола

Леонець Ярослав

Харківська державна академія дизайну і мистецтв

Спеціальна премія від Української транспортної страхової компанії UTICO

Леонець Ярослав
Леонець Ярослав
Леонець Ярослав

Мельник Кристина

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

Спеціальна премія від журналу «Образотворче мистецтво»

Мельник Кристина
Мельник Кристина
Мельник Кристина

Метелін Денис

Українська академія друкарства, м. Львів

Спеціальна премія від інформаційного порталу ArtsLooker

Метелін Денис
Метелін Денис
Метелін Денис

Орлов Євгеній

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

Спеціальні премії від куратора мистецьких проектів Ігоря Абрамовича, журналу «Образотворче мистецтво», арт-резиденції Тараса Табаки

Орлов Євгеній
Орлов Євгеній
Орлов Євгеній

Суш Зорян

Івано-Франківський університет права ім. Короля Данила Галицького

Спеціальна премія від арт-резиденції «Великий Перевіз»

Суш Зорян
Суш Зорян
Суш Зорян

Шевчук Захар

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ Спеціальні премії від Фонду Анатолія Криволапа, дизайн-студії Sergey Makhno Architects
Шевчук Захар
Шевчук Захар
Шевчук Захар

Штепура Олена

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

Спеціальні премії від Закарпатської академії мистецтв, арт-резиденції Тараса Табаки та журналу «Образотворче мистецтво»

Штепура Олена
Штепура Олена
Штепура Олена

Банкуті Герго

Угорський університет образотворчого мистецтва, м. Будапешт

Спеціальні премії від куратора мистецьких проектів Ігоря Абрамовича, дизайн-студії Sergey Makhno Architects, галереї сучасного мистецтва Voloshyn Gallery, резиденції Петра Ряски «Вибачте, номерів немає»

Банкуті Герго
Банкуті Герго
Банкуті Герго

Щербина Поліна

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

Спеціальна премія від дизайн-студії Sergey Makhno Architects

Щербина Поліна
Щербина Поліна
Щербина Поліна
Адреса:
88000 м. Ужгород, пл.
Жупанатська, 1 офіс 7
Графік роботи:
пн-пт: 9.00 – 18.00
сб-нд – вихідні
Менеджер конкурсу:
+38 (063) 101-33-13
Знайди нас в:
  Facebook
  Youtube
  Instagram