Наступна новина

Визначено учасників ІІ Всеукраїнського студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт»

Попередня новина

20 квітня 2017

Перший і один з найбільш відповідальних моментів завершено: сьогодні, 20 квітня, оргкомітет оголошує список студентів, котрі пройшли відбірковий етап і візьмуть участь у ІІ Всеукраїнському студентському конкурсі з живопису «Срібний мольберт».

Загалом за період з 20 березня по 18 квітня 2017 р. до оргкомітету конкурсу надійшли заявки-анкети разом із портфоліо робіт від 345 студентів із 67 навчальних закладів. За підсумками таємного рейтингового оцінювання експертною радою оргкомітету творчих робіт претендентів відбірковий етап успішно пройшов 51 студент із 17 навчальних закладів.

Оргкомітет «Срібного мольберту» висловлює щиру подяку всім студентам, які надіслали заявки на конкурс, просить не засмучуватися тих, хто цього разу не пройшов попередній відбір й закликає надалі активно працювати і розвиватися, щоб реалізувати свій творчий потенціал та обов’язково досягти успіхів у майбутніх мистецьких заходах!

Отже учасниками ІІ Всеукраїнського студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт» стали:

  1. Беркуця Ренат Юрійович – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  2. Васкяліте Валентина Йонівна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  3. Гориславець Анастасія Володимирівна – Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова.

  4. Господинчик Максим Валерійович – Закарпатська академія мистецтв.

  5. Граненко Дарья Сергіївна – Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.

  6. Григорчук Аліна Василівна – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

  7. Грицюк Петро Іванович – Львівська національна академія мистецтв.

  8. Грубець Аліна Олександрівна – Львівська національна академія мистецтв.

  9. Дацюк Ксенія Святославівна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  10. Діденко Анастасія Максимівна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  11. Дробоцький Олег Ігорович – Львівська національна академія мистецтв.

  12. Засадна Вероніка Олександрівна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  13. Збаражська Анна Евгеніївна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  14. Зевако Марина Русланівна – Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

  15. Ілляшенко Станіслав Олегович – Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

  16. Ісаєва Валерія Володимирівна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  17. Коваль Людмила Сергіївна – Одеська державна академія будівництва та архітектури.

  18. Когут Володимир Андрійович – Львівська національна академія мистецтв.

  19. Корабельніков Сергій Юрійович – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  20. Корпанець Максим Петрович – Коледж мистецтв ім.А.Ерделі Закарпатської академії мистецтв.

  21. Кривонос Аліна Сергіївна – Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

  22. Кривонос Олена Сергіївна – Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

  23. Лада Дар'я Вадимівна – Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

  24. Луговська Анна Едуардівна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  25. Марушевська Маргарита Сергіївна – Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

  26. Мачковська Євгенія Валентинівна – Обласний комунальний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський театрально-художній коледж».

  27. Місюк Анатолій Вікторович – Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

  28. Мітікова Анастасія Сергіївна – Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

  29. Мішина Олена Генадіївна – Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

  30. Некраха Ігор Олексійович – Обласний комунальний заклад «Харківське училище культури».

  31. Омельченко Олексій Васильович – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  32. Павленко Олександр Володимирович – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  33. Підгайний Іван Дмитрович – Луганський національний університет імені Тараса Шевченка.

  34. Погудіна Анна В'ячеславівна – Обласний комунальний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський театрально-художній коледж».

  35. Рибченко Олеся Григорівна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  36. Роїк Андрій Володимирович – Львівська національна академія мистецтв.

  37. Рубан Владислав Олегович – Обласний комунальний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський театрально-художній коледж».

  38. Сироткіна Вероніка Юріївна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  39. Скворцов Максим Павлович – Львівська національна академія мистецтв.

  40. Степанченко Ганна Сергіївна – Обласний комунальний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський театрально-художній коледж».

  41. Суш Зорян Васильович – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

  42. Тагирця Ірина Георгіївна – Одеська державна академія будівництва та архітектури.

  43. Теличук Анастасія Юріївна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  44. Факш Діана Ахмадівна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  45. Царіцон Євгенія Вадимівна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

  46. Шевцова Ірина Борисівна – Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

  47. Шелевицька Катерина Юріївна – Закарпатська академія мистецтв.

  48. Шишко Діана Андріївна – Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

  49. Шишман Злата Іванівна – Одеська державна академія будівництва та архітектури.

  50. Шлапак Альона Олександрівна – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  51. Штаєр Роман Васильович – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

Вітаємо переможців й до зустрічі в Ужгороді 25 квітня 2017 р.!



Наступна новина

Визначено учасників ІІ Всеукраїнського студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт»

Попередня новина

  • 88000 м. Ужгород, пл.
    Жупанатська, 1 офіс 7
  • +38(096)101-33-13,
    +38(099)101-33-13
  • [email protected]