Учасники

  • Беркуця Ренат
    Беркуця
    Ренат

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Васкяліте Валентина
    Васкяліте
    Валентина

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Гориславець Анастасія
    Гориславець
    Анастасія

    Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова

  • Господинчик Максим
    Господинчик
    Максим

    Закарпатська академія мистецтв

  • Господинчик Максим

    1 місце у номінації «Імпровізація»

    1 місце у номінації «Портрет»

    2 місце у номінації «Міський пейзаж»

  • Граненко Дарья
    Граненко
    Дарья

    Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського

  • Григорчук Аліна
    Григорчук
    Аліна

    Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  • Грицюк Петро
    Грицюк
    Петро

    Львівська національна академія мистецтв

  • Грицюк Петро

    3 місце у номінації «Портрет»

    Лауреат спеціальних премій від Voloshyn Gallery та

    арт-резиденції «Великий Перевіз»

  • Грубець Аліна
    Грубець
    Аліна

    Львівська національна академія мистецтв

  • Діденко Анастасія
    Діденко
    Анастасія

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Дацюк Ксенія
    Дацюк
    Ксенія

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Дробоцький Олег
    Дробоцький
    Олег

    Львівська національна академія мистецтв

  • Дробоцький Олег

    Лауреат спеціальної премії від арт-дилера Ігоря Абрамовича

  • Засадна Вероніка
    Засадна
    Вероніка

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Збаражська Анна
    Збаражська
    Анна

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Зевако Марина
    Зевако
    Марина

    Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка

  • Ілляшенко Станіслав
    Ілляшенко
    Станіслав

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Ілляшенко Станіслав

    Лауреат спеціальної премії від Royal Talens

  • Ісаєва Валерія
    Ісаєва
    Валерія

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Коваль Людмила
    Коваль
    Людмила

    Одеська державна академія будівництва та архітектури

  • Когут Володимир
    Когут
    Володимир

    Львівська національна академія мистецтв

  • Когут Володимир

    2 місце у номінації «Імпровізація»

    Лауреат спеціальної премії від Voloshyn Gallery

  • Корабельніков Сергій
    Корабельніков
    Сергій

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Корпанець Максим
    Корпанець
    Максим

    Коледж мистецтв ім.А.Ерделі Закарпатської академії мистецтв

  • Кривонос Аліна
    Кривонос
    Аліна

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Кривонос Олена
    Кривонос
    Олена

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Лада Дар'я
    Лада
    Дар'я

    Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького

  • Луговська Анна
    Луговська
    Анна

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Місюк Анатолій
    Місюк
    Анатолій

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Мітікова Анастасія
    Мітікова
    Анастасія

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Мітікова Анастасія

    Лауреат спеціальної премії від

    аукціонного дому «Золотое Сечение»

    та арт-резиденції «Великий Перевіз»

  • Мішина Олена
    Мішина
    Олена

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Марушевська Маргарита
    Марушевська
    Маргарита

    Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка

  • Мачковська Євгенія
    Мачковська
    Євгенія

    ОКВНЗ «Дніпропетровський театрально-художній коледж»

  • Некраха Ігор
    Некраха
    Ігор

    Обласний комунальний заклад «Харківське училище культури»

  • Некраха Ігор

    Лауреат спеціальної премії від Voloshyn Gallery

  • Омельченко Олексій
    Омельченко
    Олексій

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Омельченко Олексій

    Лауреат спеціальної премії від арт-резиденції «Великий Перевіз»

  • Підгайний Іван
    Підгайний
    Іван

    Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

  • Павленко Олександр
    Павленко
    Олександр

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Погудіна Анна
    Погудіна
    Анна

    ОКВНЗ «Дніпропетровський театрально-художній коледж»

  • Рибченко Олеся
    Рибченко
    Олеся

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Роїк Андрій
    Роїк
    Андрій

    Львівська національна академія мистецтв

  • Рубан Владислав
    Рубан
    Владислав

    ОКВНЗ «Дніпропетровський театрально-художній коледж»

  • Сироткіна Вероніка
    Сироткіна
    Вероніка

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Сироткіна Вероніка

    1 місце у номінації «Міський пейзаж»

    2 місце у номінації «Портрет»

    3 місце у номінації «Імпровізація»

    Лауреат спеціальних премій від Sky Art Foundation

    та арт-дилера Ігоря Абрамовича

  • Скворцов Максим
    Скворцов
    Максим

    Львівська національна академія мистецтв

  • Степанченко Ганна
    Степанченко
    Ганна

    ОКВНЗ «Дніпропетровський театрально-художній коледж»

  • Суш Зорян
    Суш
    Зорян

    Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

  • Тагирця Ірина
    Тагирця
    Ірина

    Одеська державна академія будівництва та архітектури

  • Теличук Анастасія
    Теличук
    Анастасія

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Теличук Анастасія

    Cпеціальна премія від художника Анатолія Криволапа

  • Факш Діана
    Факш
    Діана

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Факш Діана

    Лауреат спеціальних премій від

    арт-дилера Ігоря Абрамовича та порталу Arts Looker

  • Царіцон Євгенія
    Царіцон
    Євгенія

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Шевцова Ірина
    Шевцова
    Ірина

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Шелевицька Катерина
    Шелевицька
    Катерина

    Закарпатська академія мистецтв

  • Шелевицька Катерина

    3 місце у номінації «Міський пейзаж»

  • Шишко Діана
    Шишко
    Діана

    Харківська державна академія дизайну і мистецтв

  • Шишман	Злата
    Шишман Злата

    Одеська державна академія будівництва та архітектури

  • Шлапак Альона
    Шлапак
    Альона

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • Штаєр Роман
    Штаєр
    Роман

    Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

  • 88000 м. Ужгород, пл.
    Жупанатська, 1 офіс 7
  • +38(096)101-33-13,
    +38(099)101-33-13
  • [email protected]